سلام امینی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : برنامه های آموزش سلامت در قالب دندانپزشکی اجتماعی امری حیاتی است

عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ورود برنامه های آموزش سلامت دهان و دندان به حیطه دروس مدارس وسرفصل دروس دانشگاهی در قالب دندانپزشکی اجتماعی را بسیارحیاتی ومهم دانست.
سلام امینی روز سه شنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دندانپزشکی ایران پادنا نیوز اظهار کرد: آموزش درست در بخش دهان و دندان میتواند پیشگیری که بعد اصلی در درمان است را پررنگ ، موثر و کم هزینه کند.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آموزش و پیشگیری در بخش دهان و دندان موجب خواهد شد تا هزینه های دندان که یکی از پر هزینه ترین سلامت عمومی است به نحو بسیار موثری کاهش یابد.
عضو کمیسیون آموزشو تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآورشد: قرار دادن سرفصلی در دروس آموزش مدارس و دانشگاهی موجب این می شود تا آحاد جامعه به آگاهی نسبت به بیماریهای دهان و دندان برسند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروزه در دنیا مباحث آموزشی در قالب دندانپزشکی اجتماعی توانسته گامهای بسیار بزرگی در کنترل بیماریهای دهان و دندان و در عین حال سلامت جامعه بردارد.
عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: با همگانی شدن آموزش در خصوص بیماریهای دهان و دندان که حاصلش پیشگیری است میتوان جامعه ای بانشاط و سلامت داشت .

0