f287b223-6ecf-40fc-956c-87a39de63c42
نایب رییس کمیسون بهداشت ودرمان مجلس: فاصله علمی دندانپزشکی ایران با دنیا بسار اندک است

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس استفاده از تکنولوژیهای نوین و مدرن در دندانپزشکی کشورتوسط دندانپزشکان را نشانه بارزی از پیشرفت، توسعه در دندانپزشکی دانست .
دکتر قربانی روز سه شنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دندانپزشکی ایران (پادنا) اظهار کرد: در حال حاضر فاصله دندانپزشکی مدرن ازجمله دیجیتالی لیزری که در کشورهای توسعه یافته به اجرا در می آید با کشورما بسیاراندک شده است که می تواند خود نشانه ای در ارائه خدمات ، کاهش آلام ، درد و استرس در بیماران باشد.
وی در خصوص دندانپزشکی دیجتالی لیزری خاطرنشان کرد: دندانپزشکی دیجیتالی لیزری به واقع محصول تکنولوژی علوم مختلف از جمله کامپیوتر، پزشکی و مهندسی پزشکی است .
نایب رییس کمیسون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی یادآورشد: تلفیق علوم مختلف موجب شده تاامروزه بیماران در داخل کشوربا آلام و درد کمتری مواجه شوند که این عامل خود تاثیر بسزایی در سلامت بیماران به همراه دارد.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: تشخیص پوسیدگی دندان طراحی و ساخت دندان ترمیمی در عین حال انتخاب رنگ درست از جمله ویژگیهای تکنولوژی نوین و مدرن در دندانپزشکی است.
نایب رییس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون بهداشت این آمادگی را دارند تا حمایت های لازم را از دندانپزشکی های نوین و مدرنی که خدمات درست به بیماران ارائه میدهند را به عمل آورند.

0